اسموکی چیست ؟

راه حلی امروزی‌ بجای خرید

همه ما وقتی واژه آلودگی را میشنویم بی اختیار تصاویری از فاضلاب ها و رودها و دریاهای آلوده به پلاستیک،جنگلهای انباشته شده از زباله، آسمان پر شده از دودهای کارخانه ها در ذهنمان پدیدار میشود.
اما کمتر کسی به لباسی که بر تن دارد فکر میکند. به اینکه سرنوشت این لباس پس از دور انداخته شدن چه میشود؟
یا چه فرآیندی طی شده تا این لباس به دست او برسد.صنعت مد دومین صنعت بزرگ آلاینده جهان است. اولین صنعت آلوده کننده محیط زیست نفت است.این صنعت که در ظاهر بسیار زیبا و جذاب است در پشت خود منشا بسیاری از زشتی ها محیط زیست و کثیفی هاست.

چیزی در حدود ۴۰ درصد از لباس ها را پنبه که یک فیبر طبیعی است تشکیل میدهد. آمار مربوط به کشاورزی پنبه بسیار عجیب است.این گیاه آب را میبلعد و به میزان زیادی به مواد شیمیایی وابسته است.
کارشناسان محیط زیست توصیه اکید دارند که بیش از نیاز خود لباس نخرید و اسراف نکنید.

اسموکی : مرجع اجاره لباس آقایان

مردان بسیاری هستند که تمایل به پوشیدن لباس رسمی ندارند و ترجیح میدهند که لباسهای راحت و جین استفاده کنند اما اگر لازم باشد تا در مراسمی مهم از لباس رسمی استفاده کنند چه باید کنند ؟
اولین فکری که به نظر میرسد خرید لباس رسمی است اما بعد از استفاده آن در مراسم چه اتفاقی برای لباس می افتد ؟
خارج از بحث هزینه ایی که باید برای تهیه این لباس اجام شود . لباس مدتی در کمد خانه می ماند و پس از آن احتمالا با توجه به تغییر سایزی که در بدن رخ می دهد دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
در اینجاست که اسموکی چاره کار خواهد بود. لباسی که لازم دارید تا در مراسم استفاده کنید با هرینه ای بسیار پایین به نسبت خرید تهیه میکنید و استفاده میکنید و بعد از اتمام مراسم آن را به اسموکی برمیگردانید .
همین !!!!!
دیگر لازم نیست به فکر این باشید که چرا باید برای یک شب هزینه گزافی برای تهیه لباس رسمی بدهید.
یا هر وقت که به کمد لباس مراجعه میکنید با دیدن لباسی که به دلیل تغییر سایز قادر به پوشیدن آن نیستید غمگین شوید.
با اجاره لباس از اسموکی حتی به محیط زیست هم کمک میکنید. همچنین در بحث صرفه جویی و اصراف نیز که در دین اسلام به آن بسیار تاکید شده پیشقدم هستید.
اسموکی اولین و تنها مرجع اجاره لباس آقایان در ایران است. اسموکی قصد دارد در گروه‏‏‌های مختلف لباسهای رسمی ‍، پیراهن ، کفش و اکسسوری های مورد نیاز را با تنوعی بی‌نظیر به کاربران جهت اجاره عرضه کند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری اسموکی است.
همواره یکی از اولویت‌های اسموکی، تولید و ارائه محتوای مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند اجاره محصولات است. برای اسموکی بسیار مهم است که  کاربر آن، کالای  مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. اسموکی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت اراپه خدمات به مشتریان خود دریغ  نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند اجاره یعنی پیش، حین و پس از آن، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

لازم به ذکر است که اسموکی در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مستقر در تهران نمایندگی ندارد و کلیه خدمات تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.