پرسشهای اصلی (۷)

با توجه به اینکه مدت زمان یک دوره اجاره ۳ روز می باشد در صورت نیاز به تعداد روزهای بیشتر در روز رزرو و هنگام عقد قرارداد می توانید به تناسب روزهایی که احتیاج به لباس دارید مدت دوره را اعلام کنید تا از تخفیفات ویژه استفاده از لباس در دوره های زمانی بیشتر استفاده کنید .

دوره اجاره برای لباسها ۳ روز کاری است و به این معنی است که شما ۳ روز کاری می توانید از آنها استفاده کنید. در این خصوص چنانچه شما بصورتی تاریخ تحویل گرفتن لباس خود را انتخاب کنید که در آن تعطیلات رسمی وجود داشته باشد در مدت زمان اجاره شما لحاظ نخواهد شد .

مثال : اگر شما چهارشنبه لباس خود را تحویل بگیرید می بایست آن را جمعه تحویل دهید اما چون جمعه روز تعطیل رسمی است . این روز برای شما در مدت اجاره لحاظ نخواهد شد و شما می توانید روز شنبه لباس را تحویل دهید . به این صورت شما ۴ روز لباس را در اختیار دارید اما همان مبلغ ۳ روز را پرداخت میکنید.

خیر . به عنوان ضمانت بازگشت کالا فقط مبلغ ریالی که برای هر لباس نیز تفاوت دارد از شما گرفته خواهد شد و پس از برگشت کالا به اسموکی این مبلغ به شما برگردانده خواهد شد.

با توجه به محدودیت تعداد لباسها و اینکه ممکن است برخی از لباسها برای تاریخهایی مشخص از قبل رزرو شده باشند بهتر است که قبل از حضور و پرو لباسها با انتخاب مدل و سایز لباسی که قصد اجاره کردن آن را دارید ، از موجود بودن آن در تاریخ مورد نظرتان به وسیله تماس تلفنی با ما اطمینان حاصل کنید.

چنانچه مدل لباس برایتان فرقی نمکیند و فقط نیاز به یک دست کت و شلوار دارید میتوانید قبل از مراحل ذکر شده مستقیما اقدام به پرو و اجاره لباس نمایید.

خیر . مبلغ اجاره تعیین شده برای حداقل دوره استفاده از لباس است و چنانچه روزهای کمتری هم از لباس استفاده کنید می بایست حداقل مبلغ اجاره که برای سه روز تعیین شده را بپردازید.

بستگی به تشخیص و انتخاب خودتان دارد. چنانچه زیاد از کت و شلوار استفاده میکنید بهتر است که برای خود خرید کنید. اما اگر زیاد اهل پوشیدن کت و شلوار نیستید و فقط برای مقطعی کوتاه قصد استفاده از آن را دارید چه دلیلی برای صرف هزینه زیاد هست ؟  بهتر است با هزینه کمتری آن را اجاره کنید .

بهترین زمان برای رزرو ، یک هفته مانده به زمان استفاده است . در صورت رزرو نکردن ممکن است به دلایل زیادی مانند : اندازه نبودن ، در اجاره بودن ،…. در روز مورد نظر خود ، لباس مورد علاقه خود را به دست نیاورید.

تناسبات و سایز لباسها (۲)

برای این کار لازم است اندازه ( سایز ) هایی مانند عرض شانه ، طول آستین ، دور کمر یا قد شلوار را بوسیله ابزاری مانند متر خیاطی از روی بدن یا لباسهای قبلی خود گرفته و آنها را با اندازه هایی که ما از لباسها در سایت گذاشته ایم مقایسه کنید تا لباس اندازه خود را پیدا کنید.

بصورت کلی بهتر است با توجه به تفاوتی که ممکن است در جنس پارچه ۲ لباس مختلف وجود داشته باشد از این عمل پرهیز نمود . اما در صورت رضایت شما مشتری عزیز این کار قابلیت اجرایی دارد و میتوانید در انتخابهای خود از آن استفاده کنید.

Load More