۱ - استایل خودتو پیدا کن !

کت و شلوارها بهترین گزینه برای ابراز سلیقه و طرز فکرتان هستند. نوع کت و شلواری که انتخاب می کنید مانند اینکه مدرن و اندامی باشد یا کلاسیک رنگ و طرح آن و دوخت و برش لباس نشان می دهد که چه نوع فردی هستید. چه سلیقه ای دارید و در یک کلام چطور دوست دارید در نگاه دیگران جلوه کنید. کت و شلوارها مانند بوم نقاشی هستند. یعنی فرصت و مجالی در اختیارتان قرار می دهند تا رنگ ها و طرح ها را کنار هم بچینید و به جنتلمنی ایده آل بدل شوید. پس با حوصله به انتخاب نوع کت و شلوار خود بپردازید

۲- سایز خودتو پیدا کن !

اگر می خواهید یک مرد خوش لباس باشید هیچ چیز مانند یک کت و شلوار اندازه و فیت بدن موثر نیست. یک دست کت و شلوار شیک با سایز صحیح شما را به یک فرد حرفه ای در لباس پوشیدن تبدیل می کند. اگر قبل از اجاره کت و شلوار اندازه گیری ابعاد بدن را به درستی انجام دهید می توانید انتخاب موفقی داشته باشید. در سایت اسموکی اندازه کت و شلوارها به صورت دقیق وجود دارد. کافیست که شما از اندازه دقیق بدن خود اطلاع داشته باشید تا بتوانید لباس مناسب با اندام خود را انتخاب نمایید.

۳ - سفارش شما آماده شد

بعد از نکات گفته شده در بالا الان شما لباس مورد علاقه خود را انتخاب کردید.

پس راحت می توانید برای مراسم در پیش رو آماده بشید. در ضمن حالا که دیگه با مراحل کار آشنا شدی میتونی خیلی راحت لباس رو سفارش بدی و بدون اینکه به مزون بیای اون رو در خانه تحویل بگیری!!!