شرایط خصوصی و خدمات پذیرفته شده جهت اجاره محصولات از طرف اسموکی و مشتری :

 

– مدت اجاره بلافاصله از زمانی که محصولات به مشتری به صورت حضوری و یا به صورت پیک تحویل داده شد شروع می گردد و زمانی که تمام محصولات اجاره شده از طرف مشتری به اسموکی بازگردانده شد به پایان می رسد  .
– مشتری در تمام مجموع ساعاتی که محصولات را در اختیار دارد مسئول نگهداری از آن است و موظف است به بهترین نحو از محصولات مراقبت نموده و در موعد سررسید به اسموکی بازگرداند.  
– مشتری مسئول تمامی صدمات و خسارتی است که در طول زمان اجاره به محصول وارد می گردد و موظف است در زمان بازگشت محصول در صورت بوجود آمدن صدمات ، آن را به اسموکی مطرح نموده و هزینه کامل جایگزینی یا تعمیر محصولات را پرداخت نماید. همچنین در صورت از دست دادن محصول و یا آسیب گسترده جبران ناپذیر ،مشتری مسئولیت پرداخت هزینه معادل با  کل مبلغ وجه ضمانت بازگشت و مبلغ اجاره تعیین شده  محصولات را طبق قیمت تعیین شده در این قرارداد دارد.  

 

وجه ضمانت بازگشت

 

– به جهت ضمانت برگشت کالا مبلغی قبل از تحویل محصول، از مشتری دریافت خواهد گردید. وجه ضمانت بازگشت در هنگام عودت محصول به اسموکی به مشتری برگردانده  خواهد شد .
اسموکی حق کسر از وجه ضمانت برگشت را در صورت وجود هرگونه بدهکاری طرف دوم ) مشتری ( مانند : ایجاد آسیب به محصول ، ایجاد صدمات برگشت ناپذیر،  تحویل محصول بعد از زمان سررسید و….. برای خود محفوظ می دارد.
– مشتری به هیچ عنوان حق تغییر یا تعمیر یا اصلاح ، رفو ، تغییر در اندازه و رنگ و موارد مشابه در محصولات را هنگام در اختیار داشتن و مدت زمان اجاره ندارد و در صورت نیاز به هر کدام از موارد می بایست اسموکی را مطلع نماید . در غیر اینصورت اسموکی می تواند برابر بر میزان خساراتی که به محصول وارد شده از مبلغ وجه ضمانت بازگشت کالا مبلغی را به نفع خود کسر نماید  .
– در صورتی که محصولات فراتر از مدت  زمان اجاره بدون رضایت اسموکی نزد مشتری بماند تا ۱۱ روز بعد از تاریخ موعد سررسید زمان قرارداد محصول شامل مبلغ جریمه روزانه معادل ۳۷ درصد مبلغ اجاره میگردد و پس از ۱۱ روز از تاریخ موعد سررسید قرارداد، محصول با دریافت مبلغ فروش ) مبلغ وجه ضمانت بازگشت ( ، کاملا به مشتری فروخته خواهد شد و به مالکیت مشتری در خواهد آمد. 
در صورت امتناع مشتری از مقررات ذکر شده در این بند اسموکی حق اعمال قانونی علیه مشتری را محفوظ می دارد .
– اگر مشتری تمایل به تمدید اجاره را داشته باشد می بایست قبل از اتمام تاریخ و ساعت قرارداد اسموکی را مطلع نموده و نسبت به تمدید قرارداد اقدام نماید.در غیر اینصورت شامل مبلغ جریمه روزانه میگردد  .
– مشتری تنها اجازه استفاده از محصول در مورد رویدادی که در این قرارداد ذکر گردیده دارد و نمیتواند بدون هماهنگی با اسموکی در رویدادهایی که به اسموکی اطلاع نداده از محصول استفاده نماید . همچنین – مشتری نمیتواند محصول را جهت استفاده به شخص دیگری غیر از خود واگذار نماید .  
– مشتری حق تمیز کردن و شستشوی محصول را با هر وسیله و امکاناتی ندارد مگر اینکه با اسموکی در این زمینه به توافق رسیده باشد. لازم به ذکر است که خدمات خشکشویی و لباسشویی تمام محصولات به عهده اسموکی می باشد.  
– اسموکی تمام تلاش خود را برای اطمینان مشتری نسبت به تحویل محصول به صورت کاملا تمیز وضدعفونی شده و در شرایط عالی جهت استفاده  در لحظه تحویل انجام خواهد داد.  لذا  به همین منظور مشتری می تواند ظرف مدت ۳ ساعت  بعد از دریافت محصول، اسموکی را نسبت به هرگونه آسیب دیدگی موجود در بسته تحویلی، کثیفی یا اختلاف اندازه و مناسب نبودن سایز مطلع نماید تا نسبت به تعویض یا کنسل نمودن سفارش اقدام نماید.عدم اطلاع اسموکی توسط مشتری در بازه زمانی ذکر شده به این معنی است که محصولات توسط مشتری مورد قبول بوده و محصولات را در کمیت و کیفیت و شرایط مناسب دریافت نموده است .  
– تمام محصولات در زمان اجاره نیز در مالکیت اسموکی است و مشتری نمیتواند هیچگونه ادعایی نسبت به محصولات داشته باشد . در صورتی که محصولات با توافق طرفین به مشتری فروخته شود و تمامی حق و حقوق آنها به اسموکی پرداخت گردد مالکیت محصولات به مشتری منتقل میگردد  .
– هرگونه تغییر در آدرس ، تاریخ و ساعت و یا شیوه تحویل می بایست از طریق مشتری به اسموکی اطلاع داده شود . چنانچه این تغییرات بعد از ارسال محصولات صورت گیرد شامل هزینه اضافه خواهد شد که طبق تعرفه رایج از مشتری دریافت خواهد شد .  

 

تغییرات در سفارش:

 

– درخواست تغییر مدل  یک  سفارش قبل از ارسال یا تحویل محصولات قابل پذیرش است و چنانچه بعد از ارسال  یا تحویل محصول صورت گیرد شامل هزینه حداقل یک روز اجاره محصولات خواهد بود که از مشتری کسر خواهد شد  .
– درخواست تغییر در زمان و محل دریافت محصولات قبل از ارسال قابل پذیرش است و چنانچه بعد از ارسال محصول صورت گیرد شامل هزینه ارسال توسط پیک و برگشت محصول می گردد .
– در حال حاضر امکان سفارش و سرویس تحویل و عودت لباس فقط درشهر تهران ارائه میگردد و اسموکی هیچگونه فعالیتی در شهرهای دیگر استان تهران و دیگر شهرستانهای ایران ندارد . لذا استفاده محصولات خارج از محدوده ذکر شده بر عهده مشتری است و اسموکی از ارائه سرویس خدمات تحویل و برگشت محصول در دیگرشهرهای استان تهران و دیگر استانها معذور است .
– درصورتی که بصورت غیرحضوری و از طریق سایت نسبت به پرداخت وجه سفارش خود اقدام نمایید تنها رسید بانکی صادر شده از سایت و یا بانک عامل به عنوان پرداخت وجه سفارش مورد قبول می باشد و در غیر اینصورت مشتری حق هیچگونه اعتراض نسبت به لغو سفارش و یا واگذاری اولویت استفاده از محصول به دیگری را توسط اسموکی ندارد.  
– اسموکی حق هرگونه اعمال تغییرات قیمت در هر زمان را برای خود محفوظ دانسته و متعهد میگردد این تغییرات قیمت را  نسبت به سفارشات قبل از تغییر منظور نکند.  
– مدت اجاره محصولات ۳ روز کاری می باشد .

 

شرایط و قوانین لغو، تجدید نظر در سفارش

 

– مشتری می تواند تا ۳ ساعت قبل از ارسال سفارش نسبت به لغو سفارش خود اقدام نماید . در این صورت کل هزینه پرداختی به حساب بانکی مشتری که به اسموکی اعلام نموده است برگشت داده خواهد شد .
– در صورتی که مشتری بعد از ارسال سفارش نسبت به لغو سفارش اقدام نماید شامل هزینه پیک ارسال و حداقل یک روز اجاره محصول سفارش داده شده می شود که از مبلغ پرداختی کسر و مابقی به حساب بانکی که از طرف مشتری به اسموکی اعلام شده برگشت داده خواهد شد .  
– چنانچه محصول به صورت آنلاین و از طریق سایت سفارش داده شده باشد . مشتری می تواند هنگام تحویل محصولات آنها را در صورت نیاز پرو نموده و در صورت اندازه نبودن توسط همان پیک جهت تعویض ارسال نماید.  
– مشتری می تواند تا ۳ ساعت قبل  از ارسال سفارش نسبت به تغییر سفارش ) نوع استایل و سبک (  خود اقدام نماید.   
اگر محصولات انتخاب شده مجدد قیمت بیشتری نسبت به محصولات قبلی داشته باشند ما به التفاوت مبالغ از مشتری دریافت خواهد شد .
اگر محصولات انتخاب شده مجدد  قیمت کمتری نسبت به محصولات قبل داشته باشند ما به التفاوت مبالغ به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.  
– تغییر سفارش از طرف مشتری زمانی میسر است که محصول انتخاب شده در اسموکی موجود بوده و در اختیار مشتری دیگری قرار نگرفته باشد . در غیر اینصورت مشتری حق اعتراض نداشته و در صورت لغو سفارش شامل جریمه یک روز استفاده از لباس خواهد شد .